Hlavní navigace

Výměna plyn.kotle -§10 nebo7/3 zahraničí

  • (neregistrovaný) 88.101.58.---

    6. 11. 2012 11:11

    Pokud provedeme v Rakousku výměnu plynového kotle, jedná se o práce na nemovitosti nebo jde o dodání zboží s montáží? Předem děkuji. Faktura je na českého plátce, kdo se musí registrovat při §10 k rakouskému DPH? Dodavatel nebo odběratel?

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).