Hlavní navigace

FA: Dat. vystavení x DUZP

  • (neregistrovaný) 79.170.253.---

    22. 11. 2012 8:23

    Dobrý den,

    prosím o radu. Dříve platívalo, že pokud je datum vystavení dříve než DUZP, tak se jedná o zálohovou fakturu. Již to tak není? Jeden pán mně přesvědčuje, že na tom nezáleží dle §21 odst. 5, písmeno a, zákona 235/2004 o DPH.
    Děkuji moc předem

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).