Hlavní navigace

vypůjčené auto

  • (neregistrovaný) 109.81.226.---

    22. 11. 2012 11:17

    čerstvě jsem založila s.r.o.
    Mám auto, které budu ve spol. používat, ale nechci ho dávat do majetku, mohu si sepsat smlouvu o výpůjčce za 0Kč a pak na auto uplnit paušál 4.000/měsíc? Nebo pouze vykazovat kilometry?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 22. 11. 2012 17:48

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: vypůjčené auto
      U půjčeného vozidla nelze uplatnit paušání výdaj na dopravu ani náhrady za ujeté km, ale pouze náhradu za spotřebované PHM- viz.§ 24/2/k bod4 a §24/2/zt ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).