Hlavní navigace

Výplata úroků, kdo platí daň.

  • (neregistrovaný) 88.101.58.---

    26. 11. 2012 8:25

    Fyzická osoba nepodnikatel půjčila s.r.očku peníze, nyní vráceno + vyplaceny úroky, kdo bude zdaňovat tyto úroky. FO sama v daň. přiznání nebo s.r.o. musí strhnout a odvést daň? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 26. 11. 2012 15:52

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Výplata úroků, kdo platí daň.
      Úroky zdaní FO v DP jako příjem z kapitálového majetku dle §8 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).