Hlavní navigace

odstupné a DOPČ

  • (neregistrovaný) 94.229.88.---

    26. 11. 2012 12:32

    Prosím, máme zástup (na DOPČ) uzavřený do 31.12. za ženu na rodičovské dovolené. Zaměstnankyně se vrací z RD a chtěla by nastoupit již dříve k 01.12.
    Lze u ženě na zástup ukončit DOPČ dříve (k 30.11.) a má nárok na odstupné?
    Žena na zástup požaduje po firmě odstupné. Je to možné?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 26. 11. 2012 12:34

      RenataH (neregistrovaný) 94.138.124.---

      Re: odstupné a DOPČ
      §76 odst.4) ZP
      bez nároku na odstupné

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).