Hlavní navigace

doplňkové penzijní spoření a zaměstnava

  • (neregistrovaný) 193.84.207.---

    27. 11. 2012 13:22

    Dobrý den,
    ud 1.1.2013 u doplňkového penzijního spoření a životního pojištění pořád bude platit,že daňově uznatelné u zaměstnavatele je částka do výše 24000 Kč, kterou bude přispívat zaměstnananci nebo se částka mění?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 27. 11. 2012 14:16

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: doplňkové penzijní spoření a zaměst
      Daňově uznatelné u zam-tele je to, co si stanoví nebo dohodne se zaměstnancem.
      §24/2/j/5

      Osovobození z daně z příjmů dle §6/9/p se mění na 30000 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).