Hlavní navigace

Přijmy na přídavky na děti

  • (neregistrovaný) 109.80.79.---

    28. 11. 2012 10:25

    Dobrý den, prosím nevíte někdo jestli se do příjmů na přídavky na děti uvádí někde podíl na zisku z s.r.o. a prodej obchodního podílu?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 28. 11. 2012 10:54

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Přijmy na přídavky na děti
      Dívala jste se do Zákona o státní sociální podpoře 117/1995 Sb., myslím, že to je § 5?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).