Hlavní navigace

prodej auta z OM-DPH

  • 10 82.113.51.---

    28. 11. 2012 17:18

    Dobrý den,
    když plátce zakoupí ojetý vůz od neplátce, takže si neuplatní DPH a zařadí ho do OM jak je to potom s následným prodejem a DPH? Dá se uplatnit §62-DPH 0 a na jaký řádek přiznání se to píše? U nákladů na provoz, opravy a PHM si DPH uplatňoval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).