Hlavní navigace

Chybná cena

  • 10 109.69.211.---

    29. 11. 2012 9:56

    Dobrý den, prosím jak řešit chybně fakturovanou cenu? Může se to řešit ODD na ks x chybně fakturovaná částka + nová faktura ks x správná cena (vše ve stejném měsíci). Pokud se ale nestihne udělat ODD do měsíce ve kterém byla původní faktura, pak dělat dodatečné daňové přiznání? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 30. 11. 2012 11:51

      LeaX (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Chybná cena
      Ano, ano (chyby - ODD dle § 43 ZDPH)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).