Hlavní navigace

zaměstnanci přeměna společnosti

  • (neregistrovaný) 88.146.213.---

    3. 12. 2012 8:36

    prosím mzdové-fyzická osoba přechází na s.r.o. formou prodeje podniku.Zaměstance u fyzické osoby odhlásíme a následně přihlásíme u s.r.o. Nevyčerpanou dovolenou musíme u fyzické os.zaměstnancům proplatit?? děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 3. 12. 2012 14:24

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: zaměstnanci přeměna společnosti
      Může také dojít k převodu zaměstnanců se všemi právy a povinnostmi na nového zam-tele dle § 338 a dlaších ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).