Hlavní navigace

Věcný dar

  • (neregistrovaný) 95.173.217.---

    3. 12. 2012 11:09

    Dobrý den,
    zastupitelstvo schválilo členům rady věcné dary do výše 2.000,- Kč každému. Dary budou uhrazeny z běžného rozpočtu města.
    Prosím někoho o radu jestli částka daru vstupuje do základu daně, SP a ZP?
    Četla jsem §6, ale vůbec si nevím rady. Dary si schválili za organizaci kulturních akcí, inventarizaci, sledování kriminality ve městě,... POdle mě za činnosti, které souvisí s jejich činnosti zastupitele.
    Děkuji za rady chytřejším a zkušenějším.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).