Hlavní navigace

Fir. vozidlo pro os. využití

  • 10 213.155.225.---

    4. 12. 2012 10:12

    Dobrý den, ráda bych se na Vás obrátila s touto otázkou. Nový zaměstnanec k nám nastoupil na konci listopadu, má tedy odpracovány pouze 3 dny. Jak postupovat v tomto případě se zdaněním mzdy? Započítává se mu tedy i tak celá částka, čili 1% z pořizovací ceny vozidla, nebo jen poměrná část za ty tři dny?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 12. 2012 11:55

      alen1 (neregistrovaný) 217.77.165.---

      Re: Fir. vozidlo pro os. využití
      Celá částka.
      Dle §6/6 .. za každý i započatý měsíc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).