Hlavní navigace

Dohoda o srážkách

  • (neregistrovaný) 81.90.174.---

    4. 12. 2012 12:20

    Dobrý den, přišla nám exekuce na mzdu zaměstnance. Tento zaměstnanec má hodně vyživovacích povinností, takže mu nelze nic srážet. On by přesto chtěl splátcet alespoň 500,-- Kč. Mohu s ním uzavřít dohodu o srážkách ze mzdy a tuto částku mu srážet?
    Děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 12. 2012 13:40

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Dohoda o srážkách
      Ano, podívejte se do § 148/2 ZP. Dohoda by neměla kolidovat se srážkami (exekučními i na základě dohody) s dřívějším pořadím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).