Hlavní navigace

Vstupní lékařská prohlídka

  • (neregistrovaný) 93.99.163.---

    5. 12. 2012 11:55

    Dobrý den,
    prosím Vás , byla nutná od 1.4.2012 vstupní lékařská prohlídka u zaměstnanců na DOP ? Úpravou z 24.4.2012 je možný odkladný účinek z § 98. V tomto § stojí, že pracovně lékařské služby lze poskytnout podle dosavadních předpisů upravujících poskytování závodní preventivní péče nejdéle po dobu jednoho roku ode dne nybytí účinnosti tohoto zákona, tedy do 1.4.2013.
    Na každém školení jiný výklad.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).