Hlavní navigace

Doba určitá

  • (neregistrovaný) 90.181.110.---

    6. 12. 2012 11:46

    Dobré odpoledne. Prosím kdo může poradit.
    Nastoupil jsem do PP 1.1.2011 - smlouva na dobu určitou do
    >>>>31.12.2011, dodatkem č.1 pracovní poměr mi byl prodloužen
    >>>>opět na dobu
    >>>>určitou do 31.12.2012. Jak je to nyní .. kolikrát a
    >>>>na
    >>>>jak dlouho ještě mi může zaměstavatel prodlužovat pracovní poměr na dobu určitou?? čtu § 39 Zák práce a nějak tomu nerozumím ? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 12. 2012 11:50

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: Doba určitá
      Ještě 2x vždy nejdéle na 3 roky, takže nejdéle na 6 let. Potom už nelze. Pokud by vám ale prodlužoval např. jako dosud na rok, tak ještě 2x po roce, tj. celkem 2 roky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).