Hlavní navigace

sleva na dítě vs. RD

  • (neregistrovaný) 90.176.142.---

    8. 12. 2012 10:58

    Dobrý den, jsem letos prvně celý rok na rodičovské dovolené, tzn. nemám příjmy ze zaměstnání ani z podikání, ale mám příjmy z pronájmu, tzn. budu podávat daňové přiznání. Zajímalo by mě jestli si kromě slevy na poplatníka budu moci uplatnit i slevu na dítě, nebo to se vztahuje jenom k příjmům ze závislé činnosti?
    Děkuji
    Markéta

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 9. 12. 2012 3:01

      markov (neregistrovaný) 82.114.209.---

      Re: sleva na dítě vs. RD
      Ano, budete moci - § 35c odst. 2 a odst. 4.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).