Hlavní navigace

Stravenky a dovolená - lze poskytnout ?

  • (neregistrovaný) 90.182.179.---

    11. 12. 2012 8:26

    Prosím, lze poskytnout stravenku zaměstnanci, čerpá-li ten den dovolenou ? A nebo musí odpracovat alespň 3 hodiny, aby mu nárok vznikl ? Jestliže poskytneme, jak to bude s náklady ? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 12. 2012 8:35

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Stravenky a dovolená - lze poskytnou
      Jak poskytujete stravenky se dočtete ve vaší směrnici.

      Nákladem je 55% stravenky jen při odpracování 3 hod.
      §24/2/j/4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).