Hlavní navigace

1% z PC auta?

  • (neregistrovaný) 90.179.203.---

    12. 12. 2012 11:08

    Dobrý den,

    měla bych dotaz ohledně zdanění firemního auta, pro soukromé účely. V případě, že auto bylo pořízeno na úvěr, s tím, že DPH v celé výši již bylo uplatněno. Mám počítat 1% z pořizovací ceny s DPH nebo bez DPH?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 12. 2012 11:55

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: 1% z PC auta?
      Vstupní cena auta, které je používáno pro služební i soukromé účely je vč. DPH viz. § 6 odst.6 zák. DP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).