Hlavní navigace

opravný daňový doklad

  • (neregistrovaný) 93.89.144.---

    12. 12. 2012 11:11

    Dobrý den,
    můžete mi prosím poradit, jak vysvětlit našemu dodavateli, že pokud vystavuje ODD, nemůže vystavit "daňový doklad" mínusem, ale "opravný daňový doklad" s náležitostmi původního dokladu? Zákon o DPH § 45 jim nic neříká. Prý je to jedno.
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 12. 2012 12:58

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: opravný daňový doklad
      Poradím, ať neřešíte věci za jiné.
      Vy máte povinnost vráttit DPH a je úplně jedno jaké má doklad náležitosti.
      Oni si budou " nárokovat" .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).