Hlavní navigace

PP na dobu určitou x předchozí PP

  • (neregistrovaný) 46.167.209.---

    13. 12. 2012 7:33

    Zaměstanec má pracovní poměr uzavřen na dobu určitou od 2.1.2012 do 31.12.2012.
    Předchozí pracovní poměr byl sjednán na dobu určitou od 15.10.2010 do 31.12.2010 a prodloužen do 31.3.2011.
    Ještě před tím byl tento zaměstnanec zaměstnán v pracovním poměru sjednaném na dobu určitou po dobu pracovní neschopnosti jiného zaměstnanec, po té došlo ke změně PS na dobu určitou do 30.4.2011 s tím, že tento PP byl ukončen dohodou k 31.8.2010.
    Tento zaměstnanec byl již 3x zaměstnán měl tedy již 3 PP na dobu určitou.
    Může být tomuto zaměstnanci prodloužen stávající PP? Jak je to s přihlížením k předchozím PP v předcházejících 3 letech podle §39 odst. 2 v novém zákoníku práce? Prosím o radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).