Hlavní navigace

Sponzorství.

  • (neregistrovaný) 85.70.10.---

    13. 12. 2012 11:29

    Můžu si jako zaměstnanec odečíst sponzorování zvířete v Zoo?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 12. 2012 12:17

      palko (neregistrovaný) 88.102.141.---

      Re: Sponzorství.
      Ano, §15 ZDP: Od základu daně lze odečíst hodnotu darů ....
      na ochranu zvířat a jejich zdraví ..., pokud úhrnná hodnota darů přesáhne 2 % základu daně nebo činí alespoň 1.000,- Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).