Hlavní navigace

Přerušení odpisování

  • (neregistrovaný) 89.24.212.---

    14. 12. 2012 9:18

    Dobrý den,
    odepisuji OA zrychleně. Pro úpravu zisku by mi pomohlo tento roční odpis neudělat. Jde to u zrychleného odpisování? V případě že ano, mohu jen celou částku odpisu? Popř. prosím odkaz na §.
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 14. 12. 2012 9:36

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Přerušení odpisování
      zák. o DP §26 odst.8)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).