Hlavní navigace

Přeprava osob v EU

  • (neregistrovaný) 109.80.51.---

    17. 12. 2012 15:39

    Polský přepravce bude provádět přepravu osob z Polska do Čech
    pro českého příjemce, jak je to v tomto případě s DPH?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 12. 2012 15:43

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přeprava osob v EU
      podle našeho zákona, § 10a) §70)
      ale zřejmě bude fakturovat polský přepravce dle polských zákonů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).