Hlavní navigace

Souhrnné hlášení

  • (neregistrovaný) 90.177.253.---

    20. 12. 2012 7:16

    Jsme čtvrtletní plátci DPH. Souhrnné hlášení za prodej zboží do EU uskutečněné v listopadu poslat FÚ teď v prosinci nebo až zároveň s přiznáním k DPH v lednu? Děkuji za radu!!!

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 20. 12. 2012 7:27

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: Souhrnné hlášení
      v prosinci - viz § 102 odst. 4 a 5

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).