Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 90.179.7.---

    1. 1. 2013 11:30

    Jak moc změtně si mohu nárokovat zpětně DPH.
    Jsem plátce od 1.8.2012 se čtvrtním zdaňovacím obdobím. A nějaké doklady ze začátku roku jsem ještě neuplatnil. Vzhldem, že budu podávat DPH za 10-12 měsíc roku 2012. Mohu uplatit doklady od 1.4.2012???

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 1. 2013 12:51

      HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

      Re: DPH
      Nárok na odpočet u přijatých plnění před datem registrace lze uplatnit v přiznání za první zdaňovací období po datu registrace! §79 odst.3 zákona o DPH.

    • 1. 1. 2013 15:44

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: DPH
      Doklady jste si mohl uplatnit pouze v případě, že to byly doklady např. za zboží, které jste měl k 1.8. skladem nebo za majetek, který máte k 1.8. v evidenci a to ještě pouze v přiznání za 3. čtvrtletí...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).