Hlavní navigace

pořízení služby ze 3 země - jakým kurzem

  • (neregistrovaný) 93.153.127.---

    4. 1. 2013 11:55

    Jakým kurzem přepočítat fakturu z 3 země za službu, tj. ke kterému dni?
    A ke kterému dni vstupuje do DPH?
    Děkuji moc

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 1. 2013 12:08

      alli (neregistrovaný) 46.231.75.---

      Re: pořízení služby ze 3 země - jakým ku
      § 24 odst. 1 ZDPH - ke dni DUZP nebo úhrady, podle toho, který nastane dříve

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).