Hlavní navigace

RPDP

  • (neregistrovaný) 89.235.47.---

    4. 1. 2013 13:28

    Dobrý den,při fakturaci dle paragrafu 92a se uvede text "daň odvede zákazník". Je nutné uvádět i číslo zákona a paragrafu?Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 1. 2013 16:12

      Katka1 (neregistrovaný) 90.179.7.---

      Re: RPDP
      ano, uvedete, že ďan odvede zákazník dle § 92a přenesená daňová povinnost dle zákona o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).