Hlavní navigace

DUZP-poř.zboží z EU

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    8. 1. 2013 8:48

    Dobrý den,chápu to správně, že při pořízení zboží z EU,je datum UZP den vystavené faktury dodavatelem?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 1. 2013 8:55

      Janí (neregistrovaný) 90.179.136.---

      Re: DUZP-poř.zboží z EU
      ano dle §25

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).