Hlavní navigace

živnost_vedlejší činnost při zaměstnání

  • (neregistrovaný) 213.195.214.---

    8. 1. 2013 19:02

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je povinnost zaměstnance oznámit zaměstnavateli, o tom, že jsem si založila živnost jako vedlejší činnost při mém stávajícím zaměstnání? Děkuji!

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 1. 2013 21:53

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: živnost_vedlejší činnost při zaměstn
      Málo informací

      Zákoník práce § 304

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).