Hlavní navigace

Příjem z pronájmu 2013 a sleva na děti

  • (neregistrovaný) 94.112.251.---

    10. 1. 2013 6:29

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v r.2013 budu pronajímat byt,budu podávat DP z pronájmu dle § 9 ...Můžu si uplatnit slevu na děti v DP? Týkají se mne nové změny nebo jen OSVČ,kteří uplatňují výdajový paušál z § 7 jako OSVČ? Děkuji moc za odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).