Hlavní navigace

přivýdělek - prosím o radu

  • (neregistrovaný) 79.110.37.---

    10. 1. 2013 14:27

    Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mohu jako zaměstnanec jsi u podnikajícího zemědělce přivydělat 7 tisíc jako příležitostní příjem (jednorázová výpomoc) aniž bych nemusela podávat DP? V zákoně u §10 je napsáno že do 20 tisíc ale pak nerozumím větě "včetně příjmů ze zemědělské výroby, která není provozována podnikatelem. A nevím jak tomurozumět. Protože tento zemědělec podniká a já bych mu i příjem peněz podepsala aby si to dal do N. A nevím jestli v tomto případě to nebudu zdaňovat i já. Děkuji moc za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).