Hlavní navigace

aktiv - výdaje

  • (neregistrovaný) 90.183.24.---

    11. 1. 2013 17:05

    V říjnu 2012 jsem jela autobusem služebně do Prahy, můžu si výdaje 458,- za jízdenky dát do nákladů? Vedu DE a nejsem plátce DPH.

    Děkuji za odpověď.

    Jana

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 1. 2013 17:14

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: aktiv - výdaje
      Ano, pokud to byla služení cesta - proč ne. A k tomu i případně stravné a ostatní výdaje spojené se služ. cestou
      §24/2/k zák. o dani z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).