Hlavní navigace

Prodaný bytový dům a daň z příjmu

  • (neregistrovaný) 88.101.170.---

    12. 1. 2013 17:18

    Měla bych následující dotaz: Podnikatel vložil v roce 1993 do obchodního majetku bytový dům, který pronajímal podle §9. V roce 2012 ho prodal. Bude se muset příjem z prodeje zdanit daní z příjmu?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 1. 2013 17:49

      1234a (neregistrovaný) 90.177.128.---

      Re: Prodaný bytový dům a daň z příjmu
      myslíte, že v §9 jde vložit dům do obchodního majetku?:-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).