Hlavní navigace

ELDP - POHODA

• (neregistrovaný) 92.243.209.---

27. 1. 2013 19:25

Prosím,

letos prvně budu vyplňovat ELDP za 1 zaměstnance za rok 2012. Zaměstnanec pracuje na HPP na dobu neuričtou. od 6.1. 2012. Nebyl nemocný, jenom vyčerpal 20 dní dovolené.

Pracuji v systému Pohoda. Najela jsem si v Pohodě na Mzdy - záznam - podání ELDP - 1 zaměstnanec a "vlezu" do Položek, kde mi vyskočí tabulka. Tu mám nějak upravovat, než ji uložím?

Děkuji moc
    Olive

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2013 20:40

Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

Re: ELDP - POHODA
      V jednotlivých polích evidenčního listu jsou některé údaje již předvyplněny z vystavených mezd a personalistiky. Protože POHODA neumožňuje automatické vyplnění všech polí hodnotami, které je možné doplnit, důkladně si vygenerované hodnoty zkontrolujte a podle potřeby je změňte. Hodnoty z ostatních polí se přenesou přímo do samotného tiskopisu ELDP.

• 27. 1. 2013 20:52

Olive (neregistrovaný) 92.243.209.---

Moc děkuji. Mohla byste mi prosím napomoci, co všechno zkontrolovat a kde to případně najdu. Vše provádím prvně a jsem více méně samouk.
      Olive

• 27. 1. 2013 21:26

Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

V Personalistice - nastavení typ ELDP, pak druh pracovního poměru (pro vyplnění kódu ELDP). Zkontroluji zda mám vyplněnou Nepřítomnost - nemoc, nepl. volno atd. Přepočítám dny. Ale Pohoda tohle zvládá v pohodě, pokud máte vše správně vyplněno, tak budete mít vše v pořádku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).