Hlavní navigace

Oprava auta pro něm.firmu

  • (neregistrovaný) 79.110.37.---

    28. 1. 2013 13:48

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat pokud jsem plátce DPH a budu opravovat automobily (v ČR) pro německého plátce. Účtuji mu cena s dph?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2013 13:50

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: oprava auta pro něm.firmu
      pokud bude služba poskytnuta pro osobu registrovanou k DPH v JČS (nebude mít české DIČ), fakturujete bez DPH dle § 9 odst. 1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).