Hlavní navigace

Přechod z účetnictví na DE - FO???

  • (neregistrovaný) 77.242.90.---

    28. 1. 2013 17:41

    FO vede z vlastního rozhodnutí účetnictví. Může vůbec přejít zpět na DE? V případě že ano, kde to najdu v zákoně???
    Děkujiiii moooc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2013 18:27

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Přechod z účetnictví na DE - FO???
      Může, účetnictví musí vést min. 5 let.
      Najdete to v zákoně o účetnictví.

      Po přechodu upravit základ daně podle § 23 zák. o dani z příjmu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).