Hlavní navigace

Daň z příjmu §10 - podat DP?

  • (neregistrovaný) 212.111.6.---

    29. 1. 2013 14:05

    Dobrý den. Příjem za byt, jež byl předmětem dědictví po příbuzném v nepřímé řadě, musím zdanit dle §10 ZDZP (budu danit rozdíl mezi cenou, za kterou byl byt prodán a cenou dle ohadu v okamžiku zdědění). Mám dotaz, byl byl zděděn a poté prodán manžely, budou muset daňové přiznání podat oba a danit rovným dílem, či postačí podání daňového přiznání 1 osobou na celkovou částku? Děkuji za Vaši pomoc:-)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2013 14:49

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: daň z příjmu §10 - podat DP?
      § 10 odst 2) první věta

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).