Hlavní navigace

Obrat v roce 2012 do 2.mil.,

  • (neregistrovaný) 93.99.63.---

    30. 1. 2013 10:49

    Za rok 2012 mám obrat do 2. milionů. Musím být ze zákona v roce 2013 čtvrtletním plátcem ? Při přečtení §99a mám dojem, že mohu zůstat měsíční. V roce 2012 bylo měsíšční zdaňovací období.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).