Hlavní navigace

Osvobození od daně z převodu nemovitostí

  • (neregistrovaný) 78.80.242.---

    31. 1. 2013 9:52

    Dobrý den,

    poradíte mi, kde naleznu ustanovení zákona, podle kterého je nabytí, převod nebo přechod majetku osvobozen od daně?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2013 10:27

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: osvobození od daně z převodu nemovit
      §20 zákona o dani dědické, darovací a z převodu nemovitostí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).