Hlavní navigace

Daň z nemovitosti

  • (neregistrovaný) 90.181.41.---

    31. 1. 2013 15:58

    Kdy mám platit daň z bytu, který jsem koupil koncem roku 2012, ale na katastru byl zapsán až v lednu 2013 ???????

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2013 16:02

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Daň z nemovitosti
      pokud nastaly právní účinky vkladu do 31.12.2012, tak podáte přiznání za rok 2013, dle §13a odst. 10 zákona o dani z nemovitosti na to máte ještě 3 měsíce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).