Hlavní navigace

Přeplatek na dani ze ZČ 45 Kč

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    1. 2. 2013 14:04

    Dobrý den,když výjde zaměstnanci na ročním zúčtování daně ze ZČ přeplatek 45Kč, vyplatí se mu, nebo je to od 50Kč ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 2. 2013 17:14

      xJ (neregistrovaný) 213.192.55.---

      Re: Přeplatek na dani ze ZČ 45 Kč
      § 38ch ZD
      Poplatníkovi, který neuplatňuje daňové zvýhodnění, vrátí plátce daně jako přeplatek kladný rozdíl mezi zálohově sraženou daní a daní vypočtenou podle § 16 a sníženou o slevu na dani podle § 35ba, a to nejpozději při zúčtování mzdy za březen, činí-li tento rozdíl více než 50 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).