Hlavní navigace

Cizinec - nutné pracovní povolení?

  • (neregistrovaný) 195.122.220.---

    6. 2. 2013 11:06

    Dobrý den,
    je povinnost mít pracovní povolení pro občana Ruska, který má na našem území povolení k trvalému pobytu a žije tu už 15 let?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 2. 2013 11:39

      Jitka80 (neregistrovaný) 213.168.179.---

      Re: Cizinec - nutné pracovní povolení?
      Dobrý den,
      ne, pokud má trvalý pobyt na území České republiky. Pouze pošlete na ÚP:
      https://portal.mpsv.cz/sz/zahr_zam/tiskopisy/informace_o_nastupu_zamestnani_-_o_vyslani_k_vykonu_prace.pdf

      § 98 písm. a

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).