Hlavní navigace

Máme vrátit fakturu?

  • (neregistrovaný) 90.180.109.---

    8. 2. 2013 10:20

    Dostali jsme fakturu v režimu PDP s textem-jedná se o přenos DPH podle § 92e, máme ji vráti odběratreli at nám opraví text na faktuře? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 2. 2013 11:35

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Máme vrátit fakturu?
      nechala bych tak, jen bych ho upozornila na změnu textu,
      možná vám vymění a pošle novou fa

    • 8. 2. 2013 11:36

      Ivana K. (neregistrovaný) 90.177.177.---

      Re: Máme vrátit fakturu?
      Já to právě řeším o kus výš :-), na školení nám bylo řešeno, že tento text zůstává (bez sazby daně) a doplní se se ještě Daň odvede zákazník. Ale podle zákona to vypadá, že tam má být POUZE "Daň odvede zákazník". Jestli je tedy chyba, pokud je tam text o přenesení vlastně navíc, to nevím. Takové faktury mám v evidenci a také je tak vystavuji.
      Poradí někdo jak to vlastne je správně ????????
      IK

    • 8. 2. 2013 11:55

      brko (neregistrovaný) 89.24.243.---

      Re: Máme vrátit fakturu?
      Faktury, které jsou v RPDP - uvádíte pouze "daň odvede zákazník", základ daně ani sazbu daně neuvádíte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).