Hlavní navigace

DP st.důchodce s příjmem nad 840 tis.

  • (neregistrovaný) 85.160.1.---

    12. 2. 2013 8:26

    Starobní důchodce bude za rok 2012 danit celý důchod. Je potřeba přiložit potvrzení o výši důchodu, jak je třeba z příjmů ze zaměstnání, které k tomu bude dokládat. Taková příloha zřejmě není povinná, alespoň jsem ji v přikládaných přílohách nenašla. Jeho příjem důchodu se uvede do základu daně z ostatních příjmů § 10?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2013 8:38

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: DP st.důchodce s příjmem nad 840 tis
      Ano, star. důchod - § 10. Žádné potvrzení o výši důchodu nemusíte dokládat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).