Hlavní navigace

Dodatečné přiz. daň z příjmů PO

  • (neregistrovaný) 46.13.10.---

    12. 2. 2013 10:37

    Podali jsme dod. přiznání z DPPO za rok 2011. V roce 2011 byla ztráta, dod. přiznáním jsme ztrátu zvýšili. Volali nám z FÚ, že můžeme podat dodatečné pokud je základ daně alespoň 1 000,-- Kč. Je to pravda? Na zvýšení ztráty nelze podávat dod. přiznání? Dělal nám ho daňový poradce a ten by to snad věděl ne? Volali jsme tam a paní, nám říkala, že se musí zeptat vedoucí. Prý je to podle§38. Opravdu se nemůže podat dod. na zvýšení ztráty? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).