Hlavní navigace

DPP a podpora

  • (neregistrovaný)

    13. 2. 2013 15:27

    Od ledna jsem evidována na ÚP, nyní mám možnost pracovat 300 hod. na dohodu o provedení práce. Zajímá mne, zda budu mít nárok na podporu až DPP ukončím a z čeho se vypočítá. Předpokládám, že v březnu výdělek překročí 10000,-. Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2013 16:06

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: DPP a podpora
      Poskytla jste málo informací. Nyní pobíráte podporu v nezaměstnanosti nebo jste jenom v evidenci ÚP?

    • 13. 2. 2013 16:23

      A. (neregistrovaný)

      Re: DPP a podpora
      Omlouvám se, nyní pobírám podporu. A ještě se chci zeptat, z čeho by se po ukončení DPP vypočítávala podpora, pokud by příjem nikdy nepřekročil 4000,- za měsíc. Moc děkuji.

    • 13. 2. 2013 16:28

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: DPP a podpora
      Pokud pobíráte podporu a budete mít přivýdělek, podpora se po dobu přivýdělku přeruší. Přivýdělek musí být do 4 000,-Kč za měsíc. Pokud bude vyšší budete vyškrtnuta z evidence uchazeče o zaměstnání. Nástup do zaměstnání musíte na ÚP nahlásit nejpozději v den nástupu a budete muset každý měsíc dokládat výši odměny.

    • 13. 2. 2013 16:32

      A. (neregistrovaný)

      Re: DPP a podpora
      Takže pokud výdělek nepřesáhne 4000,- bude po ukončení dohody pokračováno ve výplatě podpory tak, jak měla být vyplácena, kdyby k DPP nedošlo? A pokud by výdělek překročil 10000,- tak by se z něj vypočítávala podpora?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).