Hlavní navigace

Odměny členům orgánů

  • (neregistrovaný) 80.82.145.---

    13. 2. 2013 20:09

    odměny členům orgánů společnosti a družstva jsou od roku 2012 daňově uznatelné?Kde to najdu?Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2013 20:58

      P.C. (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: odměny členům orgánů
      Zkuste §25 ZDPR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).