Hlavní navigace

Příjmy dle § 10 - sleva na poplatníka?

  • (neregistrovaný) 90.177.138.---

    14. 2. 2013 11:25

    Dobrý den,
    v roce 2012 jsem po celý rok byla na úřadu práce.
    V roce 2012 jsem koupila byt a i v tom stejném roce jsem ho prodala, rozdíl je 250.000. Vím, že musím podat daňové přiznání a uvést prodej do § 10 - ostatní příjmy, ale můžu si na sebe uplatnit slevu na poplatníka?
    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2013 20:51

      Sim (neregistrovaný) 90.177.138.---

      Re: Příjmy dle § 10 - sleva na poplatník
      Moc Vám děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).