Hlavní navigace

Soc+zdr.poj z odstupného

  • (neregistrovaný) 93.153.31.---

    15. 2. 2013 13:21

    Dobrý den. Prosím vás. Dle potvrzení o zd.př. mám příjem dle § 5 odst 4 zákona. Z tohoto příjmu se neplatí povinné pojistné? Pouze záloha na daň?

    2/ A tento příjem uvádím v DP na ř.31 a 34 do příjmů dle § 6?

    Mnohokrát vám předem děkuji za vysvětlení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).