Hlavní navigace

SW

  • (neregistrovaný) 78.45.191.---

    15. 2. 2013 13:53

    Nakoupili jsme sw za 55 tis. Lze jej odepisovat účetně, když se tak rozhodneme?
    Lze tyto účetní odpisy považovat za daňové, pokud je stanovím stejně jako odpisy nehmotného majetku nada 60 tis?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2013 13:56

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: SW
      ano §24v, stanovení doby odpisu je na Vás

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).